אגרול

רכיבים

400 גרם חזה עוף 

300 גרם כרישה

300 גרם גזר 

300 גרם קישואים 

300 גרם פטריות 

2 שיני שום 

40 גרם ג'ינג'ר

2 ביצים

20 כפות שמן בוטנים               

פלפל צ'ילי

2 כפות רוטב סויה

24 דפי אורז (20×20 ס"מ)

2

הוראות

ספרינג רולס פריכים  – בקלי קלות! הדליקו את הגריל וצאו לדרך  – כך תכינו חטיף קל ומהיר עם מגוון אפשרויות הכנה שונות.

במטבח:

למילוי יש לחתוך את העוף לקוביות. לאחר מכן שוטפים את הכרישה, הגזר, הקישואים והפטריות. מקלפים את הגזר, השום והג'ינג'ר. פורסים את כל הירקות וקוצצים את השום והג'ינג'ר.

טורפים את הביצים בקערה ושומרים למועד מאוחר יותר.

על הגריל:

הכינו את הגריל לחום ישיר, בערך 200 מעלות צלזיוס. הניחו את ווק ה-GBS המקורי על הרשת ואפשרו לו להתחמם מראש.

מחממים 2 כפות שמן בוטנים בווק וצורבים בו את העוף 10 דקות. מוציאים מהווק ומוסיפים לווק מעט שמן. מכניסים את הירקות ומטגנים 4-5 דקות. לאחר 3-4 דקות מוסיפים את השום, הג'ינג'ר והצ'ילי. מתבלים בפלפל ורוטב סויה. טיפ: השתמשו במעט רוטב סויה, אחרת התערובת עלולה להיות נוזלית מדי.

כעת מקפלים את הספרינג רולס. מניחים שני ניירות זה על גבי זה. מניחים כמות מתאימה של מילוי באמצע. מברישים את שולי הניירות בביצה. מקפלים פנימה את הצדדים האנכיים – ואז מברישים את הקצוות העליונים והתחתונים ומגלגלים אותו לגליל ספרינג רול. מברישים את הרולס בשמן.

צולים את הרולס בחום ישיר של 200 מעלות צלזיוס מכל שלושת הצדדים למשך דקה אחת – או עד שיש להם סימני צלייה. מגישים עם רוטב צ'ילי תוצרת בית

במטבח:

  1. למילוי יש לחתוך את העוף לקוביות. לאחר מכן שוטפים את הכרישה, הגזר, הקישואים והפטריות. מקלפים את הגזר, השום והג'ינג'ר. פורסים את כל הירקות וקוצצים את השום והג'ינג'ר.
  2. טורפים את הביצים בקערה ושומרים למועד מאוחר יותר.

על הגריל:

  1. הכינו את המנגל לחום ישיר, בערך 200 מעלות צלזיוס.
  2. הניחו את ווק ה-GBS המקורי על הרשת ואפשרו לו להתחמם מראש.
  3. מחממים 2 כפות שמן בוטנים בווק וצורבים בו את העוף במשך כ-10 דקות. מוציאים ומוסיפים לווק מעט שמן. מכניסים את הירקות ומטגנים 4-5 דקות. לאחר 3-4 דקות מוסיפים את השום, הג'ינג'ר והצ'ילי. מתבלים בפלפל ורוטב סויה. טיפ: השתמשו במעט רוטב סויה, אחרת התערובת עלולה להיות נוזלית מדי.
  4. כעת מקפלים את הספרינג רולס. מניחים שני ניירות זה על גבי זה. מניחים כמות מתאימה של מילוי באמצע. מברישים את שולי הניירות בביצה. מקפלים פנימה את הצדדים האנכיים – ואז מברישים את הקצוות העליונים והתחתונים ומגלגלים אותו לגליל ספרינג רול. מברישים את הרולס בשמן.
  5. צולים את הרולס בחום ישיר של 200 מעלות צלזיוס מכל שלושת הצדדים למשך דקה אחת – או עד שיש להם סימני צלייה. מגישים עם רוטב צ'ילי תוצרת בית.